Dworek

Aleja Piłsudskiego, Sulejówek, mazowieckie

  • 2 199 000 zł
  • 213 m²
  • 10 323,94 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Bach

Skontaktuj się

Dworek

Aleja Piłsudskiego, Sulejówek, mazowieckie

zaktualizowane:
7 maja 2026

2 199 000 zł

213 m²

10 323,94 zł/m²

Dworek

Zaktualizowane: 7 maja 2026

2 199 000 zł 213 m² 10 323,94 zł/m²

Rodzaj domu:
dworek/pałac
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 884 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1990

Rodzaj domu:

dworek/pałac

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 884 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1990

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 199 000 zł (10 323,94 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 213 m² (167 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do remontu (dom pod klucz)
  • Budynek: dworek/pałac; rok budowy: 1990
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: drewniane, stare
  • Działka: 1 884 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (16 m²), piwnica
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom położony w samym sercu Sulejówka - naprzeciwko Muzeum Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni (1884m2) dającej możliwość wybudowania dodatkowego budynku, np. restauracji, kawiarni lub obiektu usługowego od strony ul. Piłsudskiego. (...)

Agent

Edyta Bach

501 232...

501 232 302

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

501 232...

501 232 302

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości