Działka budowlana, ul. Brzezińska

Brzezińska, Sulejówek, mazowieckie

  • 440 000 zł
  • 5 760 m²
  • 76,39 zł/m²

Zdjęcie

Dominika Kilińsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Brzezińska

Brzezińska, Sulejówek, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

440 000 zł

5 760 m²

76,39 zł/m²

Działka budowlana, ul. Brzezińska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

440 000 zł 5 760 m² 76,39 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 440 000 zł (76,39 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 5 760 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 196m; szerokość: 36m; teren płaski
  •   ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12430/3685/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Grunt inwestycyjny w Sulejówku działka 71 | 5760 m² | MPZP
Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna nr 71 o powierzchni 5760 m², położona w zielonej części Sulejówka obręb 58, przy ul. Brzezińskiej.
Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczenie XMN8, co daje szerokie możliwości zabudowy zarówno dla inwestora, jak i klienta indywidualnego. (...)

Agent

Dominika Kilińska

600 733...

600 733 107

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

600 733...

600 733 107

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy