Działka budowlana
Sulejówek, mazowieckie
- 459 000 zł
- 723 m²
- 634,85 zł/m²
Krzysztof Kowals...
Skontaktuj się
Działka budowlana
Sulejówek, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 12 maja 2026
459 000 zł 723 m² 634,85 zł/m²
kwadratMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 459 000 zł (634,85 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 723 m²
- kształt: kwadrat; długość: 25m; szerokość: 29m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie częściowe
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Sulejówek Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: BSK-GS-33482
Lokalizacja
- Adres: Sulejówek, miński, mazowieckie
- Otoczenie: działki zabudowane
Opis nieruchomości
|
Na sprzedaż: działka budowlana 723 m² - Sulejówek Miłosna
Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dostępem do miasta? Ta działka w Sulejówku Miłosnej to doskonała propozycja.
Opis nieruchomości:
Działka o powierzchni 723 m² ma kształt zbliżony do kwadratu (ok. 25 x 29 m) , co daje wiele możliwości aranżacji zabudowy. (...)
660 863...
660 863 477
22 783 01 80