Działka inwestycyjna, ul. Narutowicza

Narutowicza, Sulejówek, mazowieckie

  • 695 000 zł
  • 2 545 m²
  • 273,08 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Piotrowsk...

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna, ul. Narutowicza

Narutowicza, Sulejówek, mazowieckie

zaktualizowane:
1 maja 2026

695 000 zł

2 545 m²

273,08 zł/m²

Działka inwestycyjna, ul. Narutowicza

Zaktualizowane: 1 maja 2026

695 000 zł 2 545 m² 273,08 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 695 000 zł (273,08 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: inwestycyjna, 2 545 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 18m; szerokość: 140m; teren płaski
  •   działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: SONET Nieruchomości, zaktualizowane: 01.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SNT-GS-1

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Pragnę zaoferować do sprzedaży działkę budowlaną ( 2 działki, 750m2 i 1975m2 ), inwestycyjną pod zabudowę wielorodzinną.
powierzchnia działek łącznie to 2545m2
Położona jest w Sulejówku - Miłośnie, obręb 0019, nr działek 35/4 i 35/5
równoległa do Narutowicza i Wyzwolenia,
działka o szerokosci ok 18m2 i ok 140m2 długa

Możliwa sprzedaż lub zamiana.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Agent

Marcin Piotrowski

608 115...

608 115 175

608 115 175

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

608 115...

608 115 175

608 115 175

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy