Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w nowym bloku Sulejówek - Oferty sprzedaży lub najmu

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

695 000 zł57 m² 12 127 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz wyjątkowego mieszkania, które będzie idealnym miejscem do życia i odpoczynku? Ta oferta to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, wygodę i otoczenie pełne zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

690 000 zł50 m² 13 855,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sulejówek idealne miejsce do życiasulejówek to propozycja dla osób, które cenią bliskość Warszawy, a jednocześnie chcą korzystać z uroków spokojniejszego otoczenia. Dzięki kolei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodociągowa

Sulejówek,mazowieckie

935 000 zł67 m² 14 034,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne i przestronne mieszkanie w Sulejówku, tuż przy granicy z warszawską dzielnicą Wesoła - wysoki standard, taras, niskie opłaty Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wodociągowa

Sulejówek,mazowieckie

699 900 zł57 m² 12 343,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czy razem z rodziną marzycie o przestronnym mieszkaniu ? Cenisz sobie spokój, zieloną okolice, w której najlepiej wypocząć po pracy jednocześnie zachowując komfort doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

770 000 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwa nowe 4 pokojowe, bezczynszowe mieszkania na sprzedaż o powierzchniach na parterze 77 mkw i na pierwszym piętrze 77 mkw, znajdujące się w nowobudowanym domu jednorodzinny dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodociągowa

Sulejówek,mazowieckie

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament znajdujący się w budynku na zamkniętym osiedlu przy ulicy Wodociągowa. Mieszkanie szczególnie sprawdzi się w przypadku osób ceniących sobie komfort oraz wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

780 000 zł61 m² 12 786,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko W investorius! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z garażem dwustanowiskowym - Sulejówek, ul. Czynu Społecznego. Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

839 000 zł67 m² 12 522,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 67 m , położonego w spokojnej, zielonej części Sulejówka przy ul. Kasztanowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niecała

Sulejówek,mazowieckie

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwustronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 usytuowane w okolicach ul. Niecałej w Sulejówku. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 2-piętrowym apartamentowcu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Narutowicza

Sulejówek,mazowieckie

985 000 zł79 m² 12 429 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie 79,25 mkw. w spokojnej okolicy - Sulejówek, ul. Narutowicza. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,25 mkw. zlokalizowane w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sulejówek,mazowieckie

779 000 zł58 m² 13 547,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie w Sulejówku Okazja Prezdstawiam państwu komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,50m2 w Sulejówku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Piłsudskiego

Sulejówek,mazowieckie

660 000 zł42 m² 15 566 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku w okolicach Al. Piłsudskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodociągowa

Sulejówek,mazowieckie

649 000 zł54 m² 11 958,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnie 54,27 m2 i położone jest na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku przy ulicy Wodociągowej w Sulejówku na osiedlu Wodociągowa. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zadbane, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana na nowym osiedlu na granicy Sulejówka i Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodociągowa

Sulejówek,mazowieckie

459 030 zł42 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze od strony południowo- wschodniej. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu lub miejsca naziemnego. Szczegóły w biurze sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kameralne, dwupokojowe mieszkanie wraz z ogródkiem, usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana na nowym osiedlu na granicy Sulejówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zadbane, przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 3- piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku na granicy z Warszawą nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

895 000 zł94 m² 9 535,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kameralny, jedynie 4-lokalowy obiekt \\ taras: 13,62 mkw \\ pow. użytkowa: 93,86 mkw \\ 4 sypialnie \\ salon z aneksem \\ 2 łazienki \\ 1 wc \\ woda miejska \\ kanalizacja miejska \\ 750m do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

570 000 zł56 m² 10 187,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta tylko U nas! 2 pokojowe mieszkanie! Mieszkanie spełnia również kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

499 900 zł40 m² 12 498 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Kameralne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane na parterze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana na nowym osiedlu na granicy Sulejówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Piłsudskiego

Sulejówek,mazowieckie

754 000 zł55 m² 13 712 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dużym 114 m2 ogródkiem, usytuowane na parterze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku w okolicach Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

754 000 zł55 m² 13 709,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Idealne 3 pok. mieszkanie z ogródkiem w Sulejówku Do sprzedania idealne trzypokojowe mieszkanie w Sulejówku o powierzchni 55m2, oraz 114m2 ogródka. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Piłsudskiego

Sulejówek,mazowieckie

754 000 zł55 m² 13 712 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadbane, trzypokojowe mieszkanie z przestronnym 114 m2 ogródkiem, usytuowane na parterze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku w okolicach Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

730 000 zł64 m² 11 488,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w pobliżu stacji Sulejówek Miłosna (osiedle na Czynu Społecznego 65). Mieszkanie 63,5m, ekspozycja wschód/zachód - sypialnia, kuchnia (oddzielna) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wodociągowa

Sulejówek,mazowieckie

754 000 zł55 m² 13 711,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, wykończone w wysokim standardzie trzypokojowe, komfortowe mieszkanie ( 2 pokoje oraz pokój z aneksem kuchennym) z dużym ogródkiem 114m2. Usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

650 000 zł56 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam przestronne mieszkanie 3-pokojowe (56 m2), klimatyzowane z dużym balkonem i z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

639 000 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,06 m , z dodatkową antresolą o powierzchni 15 m . Mieszkanie wykończone 5 lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Sulejówek,mazowieckie

667 000 zł46 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w zamkniętym osiedlu w Sulejówku w okolicach al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Sulejówek,mazowieckie

667 000 zł46 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zupełnie nowe, świeże i piękne mieszkanie szuka pierwszego najemcy. Łazienka, salon i dwie sypialnie oraz oddzielna i widna kuchnia w pełni wyposażona w sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Sulejówek,mazowieckie

558 600 zł57 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuje mieszkania 3 pokojowe o powierzchni 57 mkw na osiedlu czterech domów jednorodzinnych dwulokalowych za cenę 9800 zł/mkw - do negocjacji. Mieszkania mają własne garaże z gniazdami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Piłsudskiego

Sulejówek,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 372 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie z 36m2 ogródkiem, usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Sulejówek,mazowieckie

810 000 zł90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe o metrażu 90m2 na parterze w Sulejówku-Miłosnej korzystnie położone wschód-zachód w budynku cztero-lokalowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Piłsudskiego

Sulejówek,mazowieckie

540 000 zł40 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Gotowe do zamieszkania, rozkładowe kameralne 40m2 mieszkanie, usytuowane na parterze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku w okolicach Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Sulejówek,mazowieckie

950 000 zł113 m² 8 419,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie w malowniczej części Sulejówka Miłosnej. Jest ono usytuowane w idealnej odległości od pociągu skm oraz km (1.3 km - 25 min do centrum Warszawy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodociągowa

Sulejówek,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 467,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Okazyjne trzypokojowe mieszkanie w Sulejówku Do sprzedania idealne trzypokojowe mieszkanie w Sulejówku o powierzchni 54,50m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklarniowa

Sulejówek,mazowieckie

649 000 zł59 m² 10 944,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem w Sulejówku Okazja! Do sprzedania idealne dwupokojowe mieszkanie w Sulejówku o powierzchni 59,30m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

535 000 zł64 m² 8 413 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Housing Market przedstawia Państwu mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu, w przepięknej, cichej i zielonej okolicy, w domu w niskiej dwupiętrowej zabudowie, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

545 000 zł67 m² 8 187 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij