Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z garażem Sulejówek - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drobiarska

Sulejówek,mazowieckie

1 349 000 zł157 m² 8 611,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie dom jednorodzinny o powierzchni 156,65m2, położony w Sulejówku w urokliwej i cichej lokalizacji. Dom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Sulejówek,mazowieckie

930 000 zł232 m² 4 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Sulejówku Na sprzedaż dom do remontu, usytuowany na działce o powierzchni 1069m. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bagno

Sulejówek,mazowieckie

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Informacje ogólne: lokalizacja: sulejówek ul. Bagno 3, ratajewo, gmina Sulejówek, powiat miński Metraż 3 działek: 2000 m2 Metraż domu: 170 m2 do remontu Stan prawny: własność Cena: 1 300 000 zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sulejówek,mazowieckie

1 990 000 zł390 m² 5 099,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Na sprzedaż dom w Sulejówku przy ulicy Rataja, położony na zadbanej, kształtnej działce o powierzchni 1490 m i wymiarach 37 na 40 metrów. Teren jest równy, daje poczucie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sulejówek,mazowieckie

1 450 000 zł199 m² 7 286,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez podatku pcc 5 sypialni | 2 łazienki | duży ogród | dobra lokalizacja - skm 5 minut Dwa pełne piętra i optymalnie zakomponowany układ funkcjonalny zapewniają mieszkańcom maksymalny poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 330 000 zł117 m² 11 367,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Uprzejmie informujemy, że właściciele nieruchomości proszą o uszanowanie prywatności, niekontaktowanie się bezpośrednio z nimi oraz o nieodwiedzanie posesji bez wcześniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 599 000 zł150 m² 10 667,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w zabudowie segmentowej o powierzchni całkowitej 149,9 m2 (z poddaszem 38,5 m2), 111,4 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 390 000 zł195 m² 7 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

* tylko u nas * Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w zacisznym otoczeniu Sulejówka. Jest to drugi etap inwestycji. W ofercie dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Szklarniowa

Sulejówek,mazowieckie

1 800 000 zł201 m² 8 955,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:201 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesny dom Helios przestrzeń, światło i funkcjonalność Helios to nowoczesny willa piętrowa zaprojektowana z myślą o rodzinach, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 800 000 zł326 m² 5 524,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi z garażem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sobieskiego

Sulejówek,mazowieckie

1 200 000 zł150 m² 6 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 150 m (mieszkalnej ok. 110 m ), położony w Sulejówku-Miłosnej, w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

900 000 zł114 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Sprzedam segment w Sulejówku przy ulicy Czynu Społecznego. Segment jest w stanie deweloperskim z rozprowadzoną klimatyzacją na trzech kondygnacjach. Powierzchnia lokalu to 114 metrów +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

895 000 zł94 m² 9 535,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kameralna zabudowa \ połówka bliźniaka \ taras: 13,62 mkw \ pow. użytkowa: 93,86 mkw \ 4 sypialnie \ salon z aneksem \ 2 łazienki \ 1 wc \ woda miejska \ kanalizacja miejska \ 750m do stacji skm/km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Sulejówek,mazowieckie

930 000 zł232 m² 4 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szosowa

Sulejówek,mazowieckie

1 699 000 zł195 m² 8 712,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Krzewina, gm. Halinów | szybki dojazd do Warszawy i autostrady A2 | stacja pkp ok. 2 km nowa niższa cena! Z 1 749 000 zł na 1 699 000 zł tylko do Świąt Bożego Narodzenia! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Sulejówek,mazowieckie

1 266 000 zł153 m² 8 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Przedstawiam Państwa uwadze nieruchomość położoną w cichej i spokojnej części Sulejówka ( okolice ul. Orlej), a jednocześnie infrastruktura okolicy zaspokoi niezbędne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 950 000 zł326 m² 5 985,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Aleja Piłsudskiego

Sulejówek,mazowieckie

2 300 000 zł213 m² 10 798,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 884 m²

Dom położony w samym sercu Sulejówka - naprzeciwko Muzeum Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni, dającej możliwość wybudowania dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grottgera

Sulejówek,mazowieckie

1 266 000 zł153 m² 8 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Przedstawiam Państwa uwadze dom dający wiele możliwość, kryjący w sobie duży potencjał. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Sulejówka, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grottgera

Sulejówek,mazowieckie

1 266 000 zł247 m² 5 125,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:764 m²

Przedstawiam Państwa uwadze dom dający wiele możliwość, kryjący w sobie duży potencjał. To może być miejsce gdzie 2 rodziny żyją wspierając się wzajem, gdzie pokolenia tworzą rodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Sulejówek,mazowieckie

930 000 zł232 m² 4 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 950 000 zł326 m² 5 985,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

930 000 zł104 m² 8 942,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Trzy nowe domy 4 pokojowe (dostępny tylko środkowy), bezczynszowe w zabudowie szeregowej o powierzchniach użytkowych 104 mkw, znajdujące się przy ulicy Czynu Społecznego w Sulejówku wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

510 000 zł146 m² 3 493,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyobraź sobie codzienne życie w miejscu, gdzie zieleń otacza każdy krok, a poranna kawa na tarasie daje widok na otwartą przestrzeń, a nie na sąsiada 5 metrów dalej. To właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 200 000 zł114 m² 10 526,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Dom | duży ogród | dobra lokalizacja - skm 5 minut| 5 pokoi | Kuchnia | Łazienka Prezentujemy Państwu dom w Sulejówku pod Warszawą na granicy z dzielnicą Wesoła. Zaledwie 5 minut od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Sulejówek,mazowieckie

930 000 zł232 m² 4 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wenecka

Sulejówek,mazowieckie

1 760 000 zł203 m² 8 669,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:905 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego w Sulejówku Miłośnie. Dla kogo? Dla osób szukających nieruchomości w cichej i spokojnej okolicy pozwalającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

920 000 zł158 m² 5 822,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej - Sulejówek Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty! Przestronny, 4-pokojowy dom w spokojnym, zielonym rejonie Sulejówka czekaja na swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Tęczowa

Sulejówek,mazowieckie

960 000 zł115 m² 8 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy jednorodzinny w zabudowie szeregowej segment narożny, rok budowy 2024r. Nowoczesna architektura , bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, własne podwórko i ogródek. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grottgera

Sulejówek,mazowieckie

1 266 000 zł153 m² 8 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 950 000 zł326 m² 5 985,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

399 000 zł418 m² 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:417 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Działka o powierzchni 418 m ma nieregularny kształt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Sulejówek,mazowieckie

930 000 zł232 m² 4 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:615 m²

Teren na granicy warszawa wesoła I sulejówek Szanowni Państwo Posiadamy na sprzedaż połowę blizniaka w doskonałej lokalizacji -prestiżowe centrum podwarszawskiego sulejówka jest to wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 290 000 zł129 m² 9 966,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Szukasz idealnego domu, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Sulejówku, ul. Leopolda Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

905 000 zł114 m² 7 928,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Sulejówek, ul. Czynu Społecznego Gotowe do odbioru w lipcu z pozwoleniem na użytkowanie! Układ funkcjonalny idealny dla rodziny 4 pokoje Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sulejówek,mazowieckie

960 000 zł115 m² 8 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny segment wewnętrzny, sulejówek Sulejówek | 115 m | działka 200 m | 4 pokoje | garaż | wysoki standard | świetny dojazd do Warszawy Na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 950 000 zł326 m² 5 985,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sulejówek,mazowieckie

1 015 000 zł114 m² 8 891,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w Sulejówku, idealnego dla rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia w bliskiej odległości od Warszawy. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Sulejówek,mazowieckie

930 000 zł232 m² 4 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Staszica

Sulejówek,mazowieckie

11 500 zł220 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Brief: sulejówek | Willa z 1920 r. | 220 m | 5 sypialni | 2 tarasy | Garaż wolnostojący na 2 auta | Działka 1500 m Wyjątkowa, przedwojenna willa z duszą, położona w zielonej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij