Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Sulejówek - Oferty „sprzedam mieszkanie”

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

316 000 zł46 m² 6 922,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu w Sulejówku-Miłośnie. Inwestycja o podwyższonym standardzie w bliskiej odległości od stacji skm/pkp/mzk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie, osiedle Wodociągowa I etap. Osiedle zamkniete, 3 pietro. Okna mieszkania wychodza na las, cisza i spokoj. Mieszkanie sklada sie z salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sulejówek,mazowieckie

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękne, stylowe mieszkanie. Świetny rozkład, dużo przestrzeni i wysoki standard wykończeń. Lokal usytuowany na zamkniętym osiedlu, w spokojnej i cichej okolicy. W tym stylowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Czarnieckiego

Sulejówek,mazowieckie

361 148 zł52 m² 6 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o metrażu 51,6 m , położone na parterze bloku na pl. Stefana Czarnieckiego w Sulejówku, który przynależy do kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Sulejówek,mazowieckie

449 000 zł135 m² 3 325,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1969

Informacje ogólne Lokal mieszkalny z dużym ogródkiem, bezczynszowy w budynku wolnostojącym. W budynku znajdują się tylko dwa mieszkania. Powierzchnia mieszkania wynosi około 135 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Sulejówek,mazowieckie

975 000 zł124 m² 7 883,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz nowego domu, cenisz: ciszę, zieleń, nowoczesność, wysoką jakość materiałów to właśnie znalazłeś swoje miejsce. Expander ma przyjemność prezentować piękny dom z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

414 000 zł100 m² 4 140 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji dla kupujących! Nowe mieszkanie trzypokojowe 51 m 2 plus 50 m mieszkalnego poddasza w Sulejówku. Tylko 600 m od stacji skm. Niewielka inwestycja -tylko kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam bezpośrednio piękne dwupokojowe mieszkanie- 42 m kw z balkonem, w bloku z windą i garażem podziemnym. Mieszkanie jest odświeżone, nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bogusławskiego

Sulejówek,mazowieckie

355 000 zł57 m² 6 228,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Więcej na Bezczynszowe mieszkania w Sulejówku przy ul.Bogusławskiego 12 A,B,C,D,E, o powierzchni: 56,67 m zlokalizowane na pierwszych kondygnacjach budynków A,B,C,D,E.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bogusławskiego

Sulejówek,mazowieckie

345 000 zł52 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Więcej na : Bezczynszowe mieszkania w Sulejówku przy ul. Bogusławskiego 12 A,B,C,D,E, o powierzchni: 52,24 m zlokalizowane na parterach budynków A,B,C,D,E.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czarnieckiego

Sulejówek,mazowieckie

440 000 zł73 m² 6 027,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Sprzedam wygodne, funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie w świetnym miejscu w Sulejówku. Na lokal o powierzchni 73m2 składa się: pokój dzienny z wyjściem na duży balkon, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

509 000 zł98 m² 5 193,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta deweloperska, bez pcc, bez prowizji pośrednika. Oferujemy Państwu segmenty w Sulejówku, blisko lasu, z dobrym dojazdem do Warszawy, z terminem zamieszkania w połowie 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

490 000 zł124 m² 3 951,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Developer-sprzedaż bezpośrednia ostatnie 2 segmenty -bez czynszowe oddanie czerwiec 2019 Nowoczesny apartament zlokalizowany na pograniczu Wesołej i Sulejówka. Dom składa się z czterech/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czarnieckiego

Sulejówek,mazowieckie

290 000 zł63 m² 4 603,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

| mieszkanie 3-pokojowe, położone na 4 piętrze bloku (brak windy) z początku lat 90-tych, w Sulejówku przy Placu Stefana Czarnieckiego. Budynek po termomodernizacji, wymianie pionów c.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

479 000 zł100 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od developera! Bez podatku pcc- 2 %! 0 % prowizji! dom - cena mieszkania Inwestycja znajduje się przy jednej z lokalnych i zielonych uliczek Sulejówka i będzie oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Powierzchnia mieszkania: 60,87 m2- ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian 20 cm, tynk- strop: płyta żelbetowa- dach: dwuspadowy, nachylenie 30 st., więźba drewniana, blacho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarnieckiego

Sulejówek,mazowieckie

290 000 zł63 m² 4 603,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3-pokojowe, położone na 4 piętrze bloku (brak windy) z początku lat 90-tych, w Sulejówku przy Placu Stefana Czarnieckiego. Budynek po termomodernizacji, wymianie pionów c.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

| mieszkanie 3-pokojowe, położone na parterze 2-piętrowego bloku (rok budowy 2005), na zamkniętym, kameralnym i zagospodarowanym osiedlu (plac zabaw, miejsce do grillowania). Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

420 000 zł65 m² 6 424,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe, wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ponad 65m2, usytuowane na drugim- ostatnim piętrze wielorodzinnego budynku z 2016r. położonego w centrum Sulejówka. Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Piłsudskiego

Sulejówek,mazowieckie

240 000 zł40 m² 5 953,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zamknięte osiedle mieszkaniowe w Sulejówku- przy Wspólnej, które tworzą dwa 4-piętrowe budynki. Bliskość węzłów komunikacyjnych (autobusu, szybkiej Kolejki Miejskiej), pozwala w ciągu 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Sulejówek,mazowieckie

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Sulejówka na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Idzikowskiego. Atrakcyjna lokalizacja, w promieniu 200m znajduje się szkoła, przychodnia zdrowia, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

335 000 zł60 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis szczegółowy Do sprzedaży mieszkanie położone na nowym, kameralnym, zamkniętym osiedlu w Sulejówku przy granicy z Warszawą. Świetna lokalizacja w cichym spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

307 000 zł57 m² 5 385,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży mieszkanie położone na nowym, kameralnym, zamkniętym osiedlu w Sulejówku przy granicy z Warszawą. Świetna lokalizacja w cichym spokojnym miejscu z dostepem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poniatowskiego

Sulejówek,mazowieckie

403 000 zł85 m² 4 741,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mamy do zaoferowania bardzo ładne, w pełni wykończone, dwupoziomowe mieszkanie (ok. 110 mkw ze skosami, 85 bez skosów). Mieszkanie usytuowane w 2 piętrowym nowoczesnym, energooszczędnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

217 800 zł48 m² 4 537,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 48 m2 i garaż o powierzchni 18m2, w Sulejówku. Do mieszkania przynależy piwnica. W sąsiedztwie znajduje się szkoła, przychodnia, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

326 425 zł59 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa agencji nieruchomości! Sprzedaż z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie 2-pokojowe na drugim piętrze 2 - piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

500 000 zł96 m² 5 230,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta w promocji 'kupujący nie płaci prowizji". Luksusowe mieszkanie w centrum Sulejówka, w jego północnej części, kilka minut od stacji skm. Mieszkanie znajduje się na piętrze willi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

322 630 zł59 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

328 384 zł59 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa agencji nieruchomości! Sprzedaż z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze 2 - piętrowego.