Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Sulejówek - Oferty wynajmu nieruchomości

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

40,56 zł/m²360 m² 14 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo- magazynowy położony w pobliżu wschodniej obwodnicy Warszawy. Poziom "0", wysokość magazynu ( 4m ), spełnia wszystkie obowiązujące normy dla każdego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²369 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z wysokością ok. 4 m, przestrzenny o charakterze biurowo-magazynowym, usytuowany na pograniczu Warszawy z Sulejówkiem, niespełna 0,8 km do głównej trasy na Terespol - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

41 zł/m²35 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 35 m2 na I piętrze w nowym biurowcu przy samej stacji skm sulejówek miłosna w wolnostojącym budynku usługowym z parkingiem. Lokal open space/ 2 toalety na korytarzu / winda / 2.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²55 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 55 m2 na I piętrze w nowym biurowcu przy samej stacji skm sulejówek miłosna w wolnostojącym budynku usługowym z parkingiem. Lokal posiada 2 pomieszczenia, zamontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate prezentuje halę magazynową o pow. 120 m z biurem lub mieszkaniem 30 m w świetnej lokalizacji atuty Hala z kanałem serwisowym - idealna pod magazyn lub cichą produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł780 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Energooszczędna! Do wynajęcia wielofunkcyjny obiekt o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym z zapleczem biurowo-socjalnym oraz częścią mieszkalną. Idealna propozycja dla solidnej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 200 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Do wynajęcia samodzielny, niezależny obiekt o charakterze magazynowo-produkcyjno-handlowym w Sulejówku przy trasie Warszawa - Mińsk Mazowiecki Na działce o powierzchni 8900m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł64,33 m² 55,96 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne Lokalizacja: sulejówek al. Józefa Piłsudskiego 76a, gmina Sulejówek, pow. miński Metraż: 64,33 m2 Piętro: 1/4 Rok budowy: 2012 Winda: tak Stan prawny: pełna własność z kw.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł360 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate przedstawia obiekt biurowo-magazynowy 360 m do wynajęcia - doskonała lokalizacja atuty Idealna lokalizacja - blisko wschodniej obwodnicy Warszawy, szybki dojazd z Wilanowa, siekierek.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł400 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite poleca Magazyn o powierzchni 400m2 znajdujący się w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego. Dodatkowe informacje: - poziom 0 - brama wjazdowa do magazynu - magazyn dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł260,67 m² 53,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sulejówek ul. 11 Listopada - dom Z pięknym ogrodem do wynajęcia Wygodny, piętrowy dom o powierzchni 260,76 m2 z ogrodem o powierzchni 1200 m2 czeka na najemcę. Wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł105 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do wynajmu nowy segment skrajny usytuowany w Sulejówku Ratajewie. Składa się z: parter-pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka z pomieszczeniem gospodarczym, wyjście do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

40,56 zł/m²360 m² 14 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, ew. biurowo-magazynowy usytuowany na pograniczu Warszawy i Sulejówka (300 m od granicy W-wy). Teren na którym znajduje się oferowany lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

14 600 zł370 m² 39,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn z częścią biurową Sulejówek (blisko Warszawy) Do wynajęcia funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany w Sulejówku, na granicy Warszawy, zaledwie 18 km od centrum stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł92,13 m² 54,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Oferuję do wynajęcia parter w stylowym, wolnostojącym domu jednorodzinnym o bardzo ciekawej architekturze, usadowionym na działce zalesionej drzewostanem sosnowym. Przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł310 m² 27,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite poleca Magazyn o powierzchni 310m2 znajdujący się w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego. Dodatkowe informacje: - poziom 0 - brama wjazdowa do magazynu - magazyn dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

34,88 zł/m²860 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

********************************* Hale magazynowe Sulejówek ********************************* Do wynajęcia polecam halę magazynową o powierzchni ok. 860 m kw. Szerokość 17 m, długość 49 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

16 000 zł270 m² 59,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Stary Wilanów, bliźniak na wynajem, użytkowe 270 m2, sauna, garaż na dwa auta. : dla kogo? Dla rodziny. Dla ceniących doskonałą lokalizację Starego Wilanowa. : atuty? Doskonała lokalizacja, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sulejówek +16 km

9 500 zł235 m² 40,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Parametry nieruchomości Parter: hol z garderobą, schowek pod schodami, otwarta sala kinowa, łazienka z prysznicem, kotłownia/prania, sauna, garaż na jeden samochód 1 piętro: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sulejówek +16 km

18 000 zł200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom dostępny do wynajmu od 20 sierpnia 2026 r. Preferowany klient z własnymi meblami i umowa na 2 lata. Nowoczesny dom (wybudowany w 2024 roku) na Starym Wilanowie, z 5 sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sulejówek +16 km

21 000 zł200 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom 200 m na wynajem Sadyba, 3 sypialnie, ogród 375 m , wysoki standard, klimatyzacja Do wynajęcia wyjątkowy, świeżo wyremontowany dom o powierzchni 200 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sulejówek +16 km

28 000 zł350 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:550 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 350 m , położony na warszawskim Mokotowie, przy ul. Racławickiej. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sulejówek +16 km

19 000 zł286 m² 66,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:373 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, nowoczesny, dom jednorodzinny położony przy Jeziorku Czerniakowskim na Sadybie Lokalizacja: w najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sulejówek +16 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

6 200 zł105 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Sulejówek,mazowieckie

4 600 zł62 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wyposażony w klimatyzację z dużym balkonem w Sulejówku informacje ogólne Lokalizacja: sulejówek ul. Piaskowa 8, gmina Sulejówek, pow. miński Metraż: 62 m2 Piętro: 1/4 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

61,27 zł/m²142 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na wynajem lokal idealny na biuro usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku. Położony przy jednej z głównych ulic w Sulejówku obok Warszawy. Lokal o powierzchni 142m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

14 600 zł360 m² 40,56 zł/m²

 

 

 

Sulejówek,mazowieckie

13 000 zł242 m² 53,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentujemy na wynajem halę magazynową wraz z lokalem handlowo-usługowy. Magazyn oraz biuro położone są przy jednej z głównych ulic w Sulejówku obok Warszawy. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

20 000 zł608 m² 32,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o pow. 608m2 , wymiary 20m x 30m; wysokość ok 6m, światło dzienne, duży przydział mocy, wewnętrzny monitoring, możliwość ogrzewania. Na hali jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

32 010 zł970 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do wynajęcia budynek magazynowy, usługowo - handlowy z zapleczem biurowym przygotowany do obsługi pojazdów transportu ciężkiego, położony na działce o pow. ponad 1,5 ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

61 050 zł1 850 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:340 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

31 620 zł930 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa, o powierzchni ok. 930m (17m x 49m) i wysokości min. 5,5m, w kalenicy- 7,5m. Do hali prowadzą dwie bramy, jedna wysoka w szczycie (4,5 m -możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

9 500 zł243 m² 39,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

| do wynajęcia - Hala magazynowa z dwupiętrowym biurem w Sulejówku. Powierzchnia użytkowa: 242,70 m Powierzchnia działki: 1573 m Cena najmu: 9 500 zł netto Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Sulejówek,mazowieckie

11 500 zł775 m² 14,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia magazyn łukowy o pow. 755 m2 w Sulejówku, 24 km od Warszawy. Informacje ogólne: - powierzchnia 755 m2 jak na zdjęciach, - blaszak ocieplony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 000 zł18 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Duzy pokój do wynajęcia tylko 30 minut od Centrum Warszawy Samodzielny zamykany pokoj do wynajęcia bez właściciela W atrakcyjnym 3 pokojowym mieszkaniu, ogrod, w łazience prysznic i wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Kopernika

Sulejówek,mazowieckie

1 200 zł15 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Duzy pokój do wynajęcia tylko 30 minut od Centrum Warszawy Pokój do wynajecia tylko 30 min od Centrum Warszawy .W nowym budownicwie rok 2016 W atrakcyjnym 3 pokojowym mieszkaniu samodzielny zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

22 500 zł600 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy magazyn wysokiego składowania wraz z nowoczesną częścią biurową, zlokalizowany w miejscowości Sulejówek obok Warszawy. Część magazynowa ok 450 m : Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Norwida

Sulejówek,mazowieckie

23 000 zł570 m² 40,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 661 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny obiekt magazynowy z funkcją wysokiego składowania o powierzchni 450 m2 wraz z funkcjonującym biurem o powierzchni 120 m2 znajdujący się Sulejówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Sulejówek,mazowieckie

5 500 zł82 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Świeżo po remoncie \\ przestronne \\ funkcjonalne \\ centralna część Sulejówka \\ okna na 3 strony świata \\ 2 balkony \\ samodzielny lokal na 1 piętrze bez sąsiada \\ 3 sypialnie \\ wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Sulejówek,mazowieckie

3 900 zł90 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie w Sulejówku informacje ogólne Lokalizacja: sulejówek ul. 11 Listopada, gmina Sulejówek, pow. miński Metraż: 90 m2 Piętro: 0/1 Rok budowy: 1931 Stan prawny: pełna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij