Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Sulejówek - Oferty sprzedaży nieruchomości

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

899 000 zł121 m² 7 429,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Inwestycja Południowa Aleja przy ul. Południowej 14. Ostatnie 2 segmenty środkowe w cenie 899000 zł bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc. Dom 105 m powierzchni użytkowej (121.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł77,99 m² 8 706,24 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2, o wschodnio-zachodniej ekspozycji spełni oczekiwania rodziny z dziećmi. Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł77,99 m² 8 706,24 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Ten 78-metrowy dom z 4 pokojami to opcja idealna dla rodzin z dziećmi czy osób pracujących zdalnie potrzebujących więcej przestrzeni. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł77,99 m² 8 706,24 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

985 000 zł121 m² 8 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Top lokalizacja Sulejówek! Ok.20 km od centrum Warszawy, 200m do lasu i szybki dostęp do stacji SKM (ok.1 200 m). Dom 4 lok.1 - w cenie 979.000 - 105 m powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 333 000 zł200 m² 6 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty wyjątkowego domu wolnostojącego w Sulejówku! termin: 21 maja 2026 R. W godzinach 15:30-20:00 To doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł325,80 m² 5 524,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi z garażem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł232 m² 3 857,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Sulejówku Na sprzedaż dom do remontu, usytuowany na działce o powierzchni 1069m. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 351 m² 591,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadrzewiona, cicha, pięknie usytułowana działka w Sulejówku, 1351m2 ( 36,5 x 37m). Przeznaczenie: pod zabudowę jednorodzinną. Dostęp do działki zagwarantowany poprzez wewnętrzną drogę.

Szczegóły ogłoszenia

794 580 zł64,60 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe: - cztery mieszkania na I piętrze: o powierzchni 64,60 mkw znajdujące się na ul. Drobiarskiej, 05-070 Sulejówek, wraz z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł204,80 m² 7 763,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:869 m²

Brief Osiedle domów w zalesionej części Sulejówka przy ul.Wiśniowej / dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 204,8m2/ 7 pokoi / kuchnia z wyjściem na taras oraz ogród / 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł275 m² 10 145,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na dobrze zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

691 680 zł62,88 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe: - cztery mieszkania na parterze: o powierzchni 62,88 mkw znajdujące się na ul. Drobiarskiej, 05-070 Sulejówek, wraz z dwoma miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł157 m² 8 853,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Twój wymarzony dom gotowy już na III - IV kwartał 2026! Nowoczesny bliźniak w urokliwym miejscu w Sulejówku z możliwością usługi wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł211 m² 6 635,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Nie płacisz podatku pcc 2% Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim podwyższonym, zlokalizowany w miejscowości Sulejówek wg. projektu Julia 9 firmy Archon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 375 000 zł169,11 m² 8 130,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowy piętrowy dom z 3 sypialniami oraz poddaszem do adaptacji położony na cichej działce porośniętej sosnami w otoczeniu lasu. Bliskość komunikacji miejskiej skm/km, usług, szkół oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 400 000 zł169,11 m² 8 278,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł220 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaz lewa strona blizniaka w reprezentacyjnej części Sulejówka tuz przy granicy z Warszawą. Dom z przełomu 1978/80 roku Atutem jest to ,że nigdy od tego czasu nie przechodził.

Szczegóły ogłoszenia

2 440 000 zł4 880 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.233157, 21.301357 Sulejówek, ul. Bagno obręb 58, numery ewidencyjne:   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł108,60 m² 11 233,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Nowy segment 108,6 m z ogrodem i garażem | Sulejówek | blisko pkp Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (segment) o powierzchni 108,6 m w Sulejówku, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 450 000 zł199 m² 7 286,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez prowizji | bez podatku pcc 5 sypialni | 2 łazienki | duży ogród | dobra lokalizacja - skm 5 minut Dwa pełne piętra i optymalnie zakomponowany układ funkcjonalny zapewniają mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł723 m² 634,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż: działka budowlana 723 m - Sulejówek Miłosna Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dostępem do miasta? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł86,58 m² 9 217 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację nowego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 86,58 m2 w Sulejówku Miłosna do którego przynależy ogródek - 110 m2. 0% prowizji pośrednika! Stan: gotowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł64,61 m² 11 298,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie 64 m ostatnie w inwestycji!sulejówek-Miłosna | blisko lasu, skm/pkp/mzk ok. 700 m Mieszkanie o pow. 64 m składa się z: - holu (9 m) - łazienki (5 m) - 3.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł2 487 m² 379,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Housing Market ma przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną działkę położoną w cichej i spokojnej okolicy położoną w Sulejówku. Działka budowlana o powierzchni 2487.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł233 m² 9 227,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:678 m²

Wyjątkowa oferta - Twój wymarzony dom w doskonałej lokalizacji! Marzysz o przestronnym, komfortowym domu, który zapewni Ci spokój i wygodę, a jednocześnie będzie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł94 m² 9 521,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w funkcjonalnym i estetycznym wydaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł135 m² 8 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 135 m , położony na działce 705 m w centrum Sulejówka. - dom o prostej bryle, idealny do remontu lub przebudowy. Całość rozłożona na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł197 m² 7 360,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie jednopiętrowy dom o powierzchni użytkowej 167,3m2, położony w Sulejówku w urokliwej i cichej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł3 347 m² 298,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu urokliwej działki budowlanej o powierzchni 3347,0 m2 położonej w Sulejówku, przy ul. Polnej. Działka nr 36/4. Numer obrębu 19. Teren działki jest płaski.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł45,65 m² 15 969,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, w sercu zielonego Sulejówka Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia blisko natury z szybkim dostępem do Warszawy - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł1 170 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.232618, 21.301518 Sulejówek, ul. Bagno obręb 58, numery ewidencyjne 4/11 + 7/4 + 7/5 Media woda -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł10 203 m² 73,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny w miejscowości Sulejówek , obręb 58 , numer działek 67 i 71 (sprzedaż tylko obu działek) mpzp Dla działki 67 - X-mne6 Dla działki 71 - xmn8 Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 041 m² 383,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja: sulejówek Powierzchnia: 1041 m Przeznaczenie w mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 860 zł47,40 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukałeś przestronnego mieszkania w nowym budynku? Oferujemy mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 47,4 m . W skład wchodzą : salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł1 191 m² 402,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budynek mieszkalny również w zabudowie bliźniaczej (2 segmenty) lub budynek usługowy. Do sprzedania narożna działka o powierzchni 1191 m2 z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł194,60 m² 9 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Wyjątkowy dom w sercu Sulejówka - przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego domu położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł2 500 m² 551,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta - sulejówek, w rejonie al.PIŁSUDSKIEGO Piękna działka niezabudowana o powierzchni 2500 m2 położona w dobrej lokalizacji, w Sulejówku, w południowo_ zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 677 m² 297,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w bardzo cichej, spokojnej i "zielonej" okolicy tuż przy granicy z Sulejówkiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 980 000 zł11 565 m² 430,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sulejówek ( południowa strona torów). Plan mn na osiedle bliźniaków. Dojazd asfaltem, wszystkie media przy działce. Powierzchnia ponad 11000 m2 w wymiarze 38,5 m / ok. 270 m. Możliwa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł298,70 m² 5 557,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 928 m²

Na sprzedaż działka 1928 m z domem Sulejówek, ul. Konopnickiej Zgodna z mpzp: mn/u mieszkaniowo-usługowa. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1928 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 717 zł112,59 m² 9 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie jednopiętrowy dom o powierzchni 112,59 m2 plus poddasze 54m2. Ta inwestycja składa się z 2 przestronnych,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij