Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sulejówek

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Mińska

Sulejówek,mazowieckie

985 000 zł121 m² 8 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Top lokalizacja Sulejówek! Ok.20 km od centrum Warszawy, 200m do lasu i szybki dostęp do stacji SKM (ok.1 200 m). Dom 4 lok.1 - w cenie 979.000 - 105 m powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł68,42 m² 9 924 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Ten 68-metrowy dom z 3 pokojami to opcja idealna dla rodziny z dzieckiem lub osób pracujących z domu. Przestrzeń została przemyślana tak, aby zapewnić maksimum komfortu mieszkańcom. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł77,99 m² 8 706,24 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2, o wschodnio-zachodniej ekspozycji spełni oczekiwania rodziny z dziećmi. Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł77,99 m² 8 706,24 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Ten 78-metrowy dom z 4 pokojami to opcja idealna dla rodzin z dziećmi czy osób pracujących zdalnie potrzebujących więcej przestrzeni. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Południowa

Sulejówek,mazowieckie

899 000 zł121 m² 7 429,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Inwestycja Południowa Aleja przy ul. Południowej 14. Ostatnie 2 segmenty środkowe w cenie 899000 zł bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc. Dom 105 m powierzchni użytkowej (121.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Sulejówek,mazowieckie

799 000 zł1 351 m² 591,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadrzewiona, cicha, pięknie usytułowana działka w Sulejówku, 1351m2 ( 36,5 x 37m). Przeznaczenie: pod zabudowę jednorodzinną. Dostęp do działki zagwarantowany poprzez wewnętrzną drogę.

Szczegóły ogłoszenia

794 580 zł64,60 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe: - cztery mieszkania na I piętrze: o powierzchni 64,60 mkw znajdujące się na ul. Drobiarskiej, 05-070 Sulejówek, wraz z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Sulejówek,mazowieckie

1 590 000 zł204,80 m² 7 763,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:869 m²

Brief Osiedle domów w zalesionej części Sulejówka przy ul.Wiśniowej / dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 204,8m2/ 7 pokoi / kuchnia z wyjściem na taras oraz ogród / 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Niepodległości

Sulejówek,mazowieckie

2 790 000 zł275 m² 10 145,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na dobrze zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 800 000 zł325,80 m² 5 524,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi z garażem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Sulejówek,mazowieckie

798 000 zł86,58 m² 9 217 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację nowego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 86,58 m2 w Sulejówku Miłosna do którego przynależy ogródek - 110 m2. 0% prowizji pośrednika! Stan: gotowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

691 680 zł62,88 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe: - cztery mieszkania na parterze: o powierzchni 62,88 mkw znajdujące się na ul. Drobiarskiej, 05-070 Sulejówek, wraz z dwoma miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Sulejówek,mazowieckie

40,56 zł/m²360 m² 14 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo- magazynowy położony w pobliżu wschodniej obwodnicy Warszawy. Poziom "0", wysokość magazynu ( 4m ), spełnia wszystkie obowiązujące normy dla każdego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Trakt Brzeski

Sulejówek,mazowieckie

1 390 000 zł157 m² 8 853,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Twój wymarzony dom gotowy już na III - IV kwartał 2026! Nowoczesny bliźniak w urokliwym miejscu w Sulejówku z możliwością usługi wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

1 180 000 zł135,78 m² 8 690,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Nowoczesne domy W zabudowie bliźniaczej Sulejówek, ul. Czynu Społecznego Komfort życia pod Warszawą doskonała komunikacja i funkcjonalna przestrzeń dla całej rodziny Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Szklarniowa

Sulejówek,mazowieckie

1 400 000 zł211 m² 6 635,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Nie płacisz podatku pcc 2% Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim podwyższonym, zlokalizowany w miejscowości Sulejówek wg. projektu Julia 9 firmy Archon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł60,39 m² 13 164,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 60.39 m2. Lokalizacja:Wodociągowa 7. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na parterze

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Sulejówek,mazowieckie

1 999 000 zł500 m² 3 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa willa dla wymagających klientów Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 500 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce 700 m w sercu Sulejówka. To miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. 11 Listopada

Sulejówek,mazowieckie

1 190 000 zł220 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaz lewa strona blizniaka w reprezentacyjnej części Sulejówka tuz przy granicy z Warszawą. Dom z przełomu 1978/80 roku Atutem jest to ,że nigdy od tego czasu nie przechodził.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł2 500 m² 551,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta - sulejówek, w rejonie al.PIŁSUDSKIEGO Piękna działka niezabudowana o powierzchni 2500 m2 położona w dobrej lokalizacji, w Sulejówku, w południowo_ zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z loggią, ul. Ogińskiego

Sulejówek,mazowieckie

1 895 000 zł159 m² 11 918,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej Dom lewy Powierzchnia domu ok 163m2, powierzchnia działki ok 300m2. Do o bardzo nowoczesnej bryle i nieoczywistej architekturze. Połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Dom z loggią, ul. Ogińskiego

Sulejówek,mazowieckie

1 799 000 zł155 m² 11 606,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej Dom prawy Powierzchnia domu ok 160m2, powierzchnia działki ok 300m2. Do o bardzo nowoczesnej bryle i nieoczywistej architekturze. Połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Szklarniowa

Sulejówek,mazowieckie

1 450 000 zł197 m² 7 360,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie jednopiętrowy dom o powierzchni użytkowej 167,3m2, położony w Sulejówku w urokliwej i cichej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 390 000 zł157 m² 8 853,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Funkcjonalny I nowoczesny dom willa julia | sulejówek Szukasz komfortowego domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Poznaj Willę Julia nowoczesny bliźniak w Sulejówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Sulejówek,mazowieckie

2 150 000 zł233 m² 9 227,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:678 m²

Wyjątkowa oferta - Twój wymarzony dom w doskonałej lokalizacji! Marzysz o przestronnym, komfortowym domu, który zapewni Ci spokój i wygodę, a jednocześnie będzie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł64,33 m² 55,96 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne Lokalizacja: sulejówek al. Józefa Piłsudskiego 76a, gmina Sulejówek, pow. miński Metraż: 64,33 m2 Piętro: 1/4 Rok budowy: 2012 Winda: tak Stan prawny: pełna własność z kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł3 347 m² 298,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu urokliwej działki budowlanej o powierzchni 3347,0 m2 położonej w Sulejówku, przy ul. Polnej. Działka nr 36/4. Numer obrębu 19. Teren działki jest płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. 11 Listopada

Sulejówek,mazowieckie

2 699 000 zł270 m² 9 996,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego, położonego w zielonej i spokojnej części Sulejówka, z bardzo dogodnym dojazdem do Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate prezentuje halę magazynową o pow. 120 m z biurem lub mieszkaniem 30 m w świetnej lokalizacji atuty Hala z kanałem serwisowym - idealna pod magazyn lub cichą produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Sulejówek,mazowieckie

459 000 zł723 m² 634,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż: działka budowlana 723 m - Sulejówek Miłosna Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dostępem do miasta? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 041 m² 383,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja: sulejówek Powierzchnia: 1041 m Przeznaczenie w mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Drobiarska

Sulejówek,mazowieckie

1 649 000 zł176 m² 9 369,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom o powierzchni całkowitej 176 m , usytuowany na płaskiej działce o powierzchni 602 m .

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Świętojańska

Sulejówek,mazowieckie

828 000 zł904 m² 915,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż spokój i potencjał w otoczeniu natury Informacje ogólne: prezentujemy działkę o powierzchni 904 m przeznaczoną na sprzedaż, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Bema

Sulejówek,mazowieckie

45 zł/m²55 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 55 m2 na I piętrze w nowym biurowcu przy samej stacji skm sulejówek miłosna w wolnostojącym budynku usługowym z parkingiem. Lokal posiada 2 pomieszczenia, zamontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 080 zł51,60 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości Przed Tobą nowoczesne mieszkanie z 2026 roku, położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Funkcjonalne mieszkanie dla pary lub rodziny w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Szklarniowa

Sulejówek,mazowieckie

42 zł/m²369 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z wysokością ok. 4 m, przestrzenny o charakterze biurowo-magazynowym, usytuowany na pograniczu Warszawy z Sulejówkiem, niespełna 0,8 km do głównej trasy na Terespol - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 333 000 zł200 m² 6 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Na sprzedaż przestronny 5-pokojowy dom o powierzchni około 200 m , położony na działce o powierzchni 609 m , w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 052 717 zł112,59 m² 9 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie jednopiętrowy dom o powierzchni 112,59 m2 plus poddasze 54m2. Ta inwestycja składa się z 2 przestronnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 459 000 zł280 m² 5 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Gotowa inwestycja deweloperska - sulejówek Rozpoczęta budowa bliźniaka. Aktualnie stan surowy otwarty. Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja deweloperska - budowa 2 domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sulejówek,mazowieckie

1 660 000 zł298,70 m² 5 557,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 928 m²

Na sprzedaż działka 1928 m z domem Sulejówek, ul. Konopnickiej Zgodna z mpzp: mn/u mieszkaniowo-usługowa. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1928 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 630 000 zł4 270 m² 850,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o ogromnym potencjale komercyjnym, położona w strategicznym punkcie Sulejówka bezpośrednio przy skrzyżowaniu ul. Asfaltowej oraz Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 677 m² 297,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w bardzo cichej, spokojnej i "zielonej" okolicy tuż przy granicy z Sulejówkiem.